Sparker DCCDIP2 race

 Programovatelné dvoukanálové kapacitní zapalování pro motocykly, napájené z palubní sítě.

DCCDIP2 race

Dvoukanálové kapacitní zapalování není na motocyklech příliš běžné - originálně je použito jen na několika motocyklech (XRV750, YZF-R6, CX500, GPZ305, některé modely GSXR ...). Také bývá použité na závodních dvouválcových dvoutaktních motocyklech (např. RGV250). Pokud snímací systém zákazníkova motocyklu neodpovídá některému z nabízených v ovládacím software, je možné ho vytvořit pomocí speciálního nastavení zapalování. Zapalování DCCDIP2 race je též určeno pro ty uživatele jednoválcových motocyklů kteří požadují rozšířené funkce a nastavení oproti zapalování DCCDIP a DCCDIP2.

Zapalování DCCDIP2 race je vybaveno dvěma vstupy pro snímače polohy klikové hřídele, třemi spínacími vstupy na nichž lze volit funkci (např. blokování, clutch master, startovací omezovač, snímač zařazeného rychlostního stupně ...), vstupem pro snímač polohy škrtící klapky, otáčkoměrným výstupem, čtyřmi výstupy na nichž lze volit funkci (palivová pumpa, kontrolka řazení ...). Vstup pro snímač polohy škrtící klapky a mapu předstihu lze nakonfigurovat pro snímač tlaku v sání (např. pro použití na přeplňovaném motoru). Samozřejmostí je integrovaný kontroler servomotoru (výfuková přívěra).

Zapalování je plně programovatelné softwarem DCCDIP2 race.EXE. Software obsahuje dvě předstihové mapy, nastavení pro uživatelské vstupy a výstupy, omezovače , výfukové servo, Powerjet ...

Zapalování je zalito zalévací hmotou v plastové krabičce s rozměry 85 x 67 x 26 mm. Jednotka je vybavena 26-pinovým těsněným konektorem JAE MX23A. S jednotkou je dodáván zároveň protikus konektoru. Upozorňujeme, že krimpování těchto konektorů vyžaduje speciální nástroj. Z tohoto důvodu nabízíme dodání konektoru s nakrimpovanými piny s 1,5m dlouhými vodiči (tzv. "základní svazek"). Na vybrané motocykly připravujeme kompletní přechodové svazky. Pro zájemce o vlastní montáž máme připraveny podrobné montážní návody.

Manual DCCDIP2 race (doc).
Manual DCCDIP2 race (pdf).

Nabízíme odbornou instalaci v naší firmě.