Sparker DCCDIP2

 Programovatelné dvoukanálové kapacitní zapalování pro motocykly, napájené z palubní sítě.

DCCDIP2

Dvoukanálové kapacitní zapalování není na motocyklech příliš běžné - originálně je použito jen na několika motocyklech (XRV750, YZF-R6, CX500, GPZ305, některé modely GSXR ...). Pokud snímací systém zákazníkova motocyklu neodpovídá některému z nabízených v ovládacím software, je možné ho vytvořit pomocí speciálního nastavení zapalování. Zapalování DC-CDI-P2 je též určeno pro ty uživatele jednoválcových motocyklů kteří požadují rozšířené funkce a nastavení oproti zapalování DCCDIP.

Zapalování je programovatelné s regulací předstihu dle otáček a polohy škrtící klapky. Je napájené z palubní sítě 12 V.

Zapalování DCCDIP2 je dvoukanálové (dva výstupy pro zapalovací cívky). Je vybaveno dvěma vstupy pro snímače polohy klikové hřídele, dvěma spínacími vstupy na nichž lze volit funkci (např. blokování, clutch master, startovací omezovač ...), vstupem pro snímač polohy škrtící klapky, otáčkoměrným výstupem, dvěma výstupy na nichž lze volit funkci (palivová pumpa, kontrolka řazení ...). Samozřejmostí je integrovaný kontroler servomotoru (výfuková přívěra).

Zapalování je plně programovatelné z PC pomocí software DCCDIP2.EXE. Software obsahuje nastavitelnou předstihovou mapu nebo křivku, nastavení blokátoru, omezovače otáček, serva ... Software je velmi podobný software pro zapalování TCIP4.

Zapalování je zalito zalévací hmotou v plastové krabičce s rozměry 85 x 67 x 26 mm. Součástí dodávky je protikus připojovacího konektoru. Ve většině případů lze při aplikaci na konkrétní motocykl vyrobit přechodový svazek na originální konektory. Pro zájemce o vlastní montáž máme připraveny podrobné montážní návody (anglicky).

Nabízíme odbornou montáž v našem servise.

Podrobný popis (MS Word)
Podrobný popis (Acrobat Reader)