Sparker DCCDIP1 race

 Programovatelné kapacitní zapalování pro jednoválcové motocykly, napájené buď z nízkonapěťového statoru (některé motocykly bez baterie) nebo z palubní sítě 12V (motocykly s baterií).

DCCDIP1 race

Zapalování DCCDIP1 race je určeno pro ty uživatele jednoválcových motocyklů kteří požadují rozšířené funkce a nastavení oproti zapalování DCCDIP a DCCDIP2.
Zapalování DCCDIP1 race je vybaveno vstupem pro snímač polohy klikové hřídele, třemi spínacími vstupy na nichž lze volit funkci (např. blokování, clutch master, startovací omezovač, snímač zařazeného rychlostního stupně ...), vstupem pro snímač polohy škrtící klapky, otáčkoměrným výstupem, čtyřmi výstupy na nichž lze volit funkci (palivová pumpa, kontrolka řazení ...). Vstup pro snímač polohy škrtící klapky a mapu předstihu lze nakonfigurovat pro snímač tlaku v sání (např. pro použití na přeplňovaném motoru). Samozřejmostí je integrovaný kontroler servomotoru (výfuková přívěra).
Zapalování je plně programovatelné softwarem DCCDIP1 race.EXE. Software obsahuje dvě předstihové mapy, nastavení pro uživatelské vstupy a výstupy, omezovače , výfukové servo, Powerjet ...
Zapalování je zalito zalévací hmotou v plastové krabičce s rozměry 85 x 67 x 26 mm. Jednotka je vybavena 34-pinovým těsněným konektorem JAE MX23A. S jednotkou je dodáván zároveň protikus konektoru. Upozorňujeme, že krimpování těchto konektorů vyžaduje speciální nástroj. Z tohoto důvodu nabízíme dodání konektoru s nakrimpovanými piny s 1,3m dlouhými vodiči (tzv. "základní svazek"). Na vybrané motocykly připravujeme kompletní přechodové svazky. Pro zájemce o vlastní montáž máme připraveny podrobné montážní návody.

Manuál DCCDIP1 race (pdf).

Nabízíme odbornou instalaci v naší firmě.