Sparker DCCDIP

 Programovatelné kapacitní zapalování pro motocykly, napájené z palubní sítě.

DCCDIP

Zapalování SPARKER DC-CDI-P je programovatelné kapacitní zapalování s otáčkovou regulací předstihu. Je napájené z palubní sítě 12 V. CDI zapalování napájené z magnetové cívky alternátoru bývá použito u většiny jednoválcových silničních motocyklů. Tato cívka ovšem bývá často poškozena a její opravy ve většině případů nevedou ke kýženému cíli. Proto nabízíme pro motocykly které jsou vybaveny akumulátorem zapalování SPARKER DC-CDI-P. Zapalování SPARKER DC-CDI-P je určeno pro nejrozšířenější snímací systémy u jednoválcových motocyklů. Jako příklad lze uvést motocykly DR, XL, KLR XT ... a v podstatě většina dvoutaktních motocyklů.

Zapalování SPARKER DC-CDI-P je vybaveno dvěma spínacími vstupy jejichž funkci lze volit. Jsou to funkce blokování od bočního stojánku a neutralu (BLOCK), vypínání (KILL SWITCH). Dále funkce pro závodění jako vypínání na definovanou dobu (CLUTCH MASTER), startovací omezovač (START LIMITER) a přepnutí na druhou zapalovací křivku. (KŘIVKA B). Jednotka obsahuje dvě plnohodnotné křivky které lze přepínat stejným způsobem jako se zapínala funkce RETARD v předchopzích verzích jednotky. Zapalování je vybaveno otáčkoměrným výstupem a spínačem kontrolky řazení. Zapalování je zalito zalévací hmotou v plastové krabičce s rozměry 85 x 67 x 26 mm. Svazek vstupních a výstupních vodičů je buď opatřen stejnými konektory jako má originální jednotka nebo je opatřen standardními konektory s tím, že součástí dodávky jsou protikusy konektorů.

Zapalování je plně programovatelné z PC pomocí software DCCDIP.EXE. Software obsahuje nastavitelnou předstihovou křivku, nastavení polarity pulzů ze snímače polohy klikové hřídele, nastavení blokátorů, omezovače otáček...

Podrobný manuál

Nabízíme odbornou montáž v našem servise. Pro zájemce o vlastní montáž máme připraveny podrobné montážní návody. Montážní návody jsou vytvořeny pro neladitelnou verzi zapalování (SPARKER DC-CDI). Barevné zanačení vodičů je u obou verzí stejné.